Rekrutacja - Kursy i Szkolenia

Cofinj

Rejestracja - Kursy i Szkolenia

WYBRANO:

  • Dane osobowe
  • Adres korespondencyjny
  • Dane logowania

Dane osobowe

Adres korespondencyjny

Dane logowania

Dziękujemy za uzupełnienie danych w Wirtualnej Rekrutacji Wyższej Szkoły Gospodarki.
Dokończ proces rejestracji – utwórz hasło, Twoim loginem będzie adres e-mail.

Po zalogowaniu do systemu iSAPS uzupełnij dane dotyczące wykształcenia i zapoznaj się z dostępnymi na naszej Uczelni programami stypendialnymi. Twoje konto zostanie aktywowane w chwili kliknięcia przez Ciebie w link aktywacyjny, który otrzymasz na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Hasło musi zawierać 8-16 znaków, wielkie i małe litery oraz co najmniej jedną cyfrę lub jeden symbol.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz na otrzymywanie od administratora danych osobowych informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię i nazwisko, adres do korespondencji, adres e-mail, nr telefonu) przez administratora danych osobowych - WSG w celach związanych z procesami rekrutacji i studiowania oraz badaniem karier zawodowych absolwentów w dowolnym czasie, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów koniecznych do realizacji umowy lub gdy jest to niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy na moje żądanie środkami komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.